UKS Spartakus Kolbuszowa

klub szachowy

brak opinii, możesz dodać pierwszą ocenę!

UKS Spartakus Kolbuszowa to polski klub szachowy z siedzibą w Kolbuszowej, w województwie podkarpackim. Klub został założony w 1997 roku i jest członkiem Polskiego Związku Szachowego.

Członkowie klubu biorą udział w rozgrywkach szachowych na szczeblu regionalnym i ogólnopolskim. W swoim dorobku mają wiele sukcesów, m.in. zdobycie w 2016 roku tytułu drużynowego wicemistrza Polski w kategorii juniorów młodszych oraz wiele tytułów indywidualnych mistrzów i wicemistrzów Podkarpacia.

Klub organizuje również wiele turniejów szachowych, zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych, a także szkolenia i treningi szachowe dla najmłodszych oraz zawodników o różnym poziomie zaawansowania. Ponadto klub prowadzi sekcje dla seniorów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności szachowe.

W skład zarządu klubu wchodzą doświadczeni działacze szachowi, a trenerami klubu są wykwalifikowani trenerzy związani z klubem od wielu lat. Klub posiada również własną salę szachową, co pozwala na regularne organizowanie turniejów i treningów.

UKS Spartakus Kolbuszowa jest znanym i cenionym klubem w polskim środowisku szachowym, a jego członkowie odnoszą sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Klub stawia na rozwój umiejętności szachowych u swoich członków i propagowanie tej wspaniałej gry wśród młodzieży.renie krajowej i międzynarodowej. Klub stawia na rozwój umiejętności szachowych u swoich członków i propagowanie tej wspaniałej gry wśród młodzieży.

image