Korona 1919 Kraków

klub szachowy

brak opinii, możesz dodać pierwszą ocenę!

Korona 1919 Kraków to klub szachowy z siedzibą w Krakowie, który działa przy Stowarzyszeniu „Korona 1919”. Klub ten powstał w 2017 roku i skupia zarówno doświadczonych szachistów, jak i początkujących, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w tej dyscyplinie sportu.

Korona 1919 Kraków jest znana z organizacji różnych imprez szachowych, w tym turniejów, szkoleń oraz treningów. Klub ten regularnie bierze udział w zawodach szachowych na różnych poziomach, osiągając wiele sukcesów na arenie krajowej i regionalnej.

W klubie Korona 1919 Kraków działa wiele sekcji szachowych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, a klub prowadzi również zajęcia szachowe w szkołach. Klub ten jest znany z dobrej organizacji zawodów szachowych oraz z licznych inicjatyw promujących szachy w Krakowie i okolicach.

W skład drużyny Korona 1919 Kraków wchodzą zarówno doświadczeni i utytułowani szachiści, jak i młodzi szachiści z dużym potencjałem. Drużyna ta regularnie bierze udział w różnych zawodach szachowych, osiągając wiele sukcesów na arenie krajowej i regionalnej.

image