UKS Orlik Rudnik nad Sanem

klub szachowy

brak opinii, możesz dodać pierwszą ocenę!

UKS Orlik Rudnik nad Sanem to polski klub szachowy z siedzibą w Rudniku nad Sanem, w województwie podkarpackim. Klub został założony w 2003 roku i skupia się na rozwijaniu umiejętności szachowych wśród dzieci i młodzieży.

Członkowie klubu biorą udział w wielu turniejach szachowych na szczeblu lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim. W swoim dorobku mają wiele sukcesów, m.in. zdobycie drużynowego wicemistrzostwa Polski w kategorii juniorów młodszych oraz wiele tytułów indywidualnych mistrzów i wicemistrzów Polski.

UKS Orlik Rudnik nad Sanem to klub znanym i cenionym w polskim środowisku szachowym, który stawia na rozwój umiejętności szachowych u swoich członków i propagowanie tej pięknej gry wśród młodzieży.

UKS Orlik Rudnik nad Sanem prowadzi regularne szkolenia i treningi szachowe dla swoich zawodników oraz organizuje obozy szkoleniowe, na których zawodnicy mają okazję doskonalić swoje umiejętności. W klubie działa również sekcja dla seniorów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności szachowe.na rozwój umiejętności szachowych u swoich członków i propagowanie tej pięknej gry wśród młodzieży.

image