KS Efektowni.pl

klub szachowy

brak opinii, możesz dodać pierwszą ocenę!

KS Efektowni.pl to klub szachowy z siedzibą w Bielsku-Białej, w Polsce. Klub ten działa w ramach Stowarzyszenia Efektowni.pl, które promuje kulturę, sztukę oraz sport wśród mieszkańców Bielska-Białej i okolic.

KS Efektowni.pl oferuje swoim członkom szeroki wachlarz zajęć związanych ze szachami, w tym organizację turniejów, szkoleń, treningów oraz udziału w rozgrywkach ligowych. Klub ten regularnie bierze udział w różnych zawodach szachowych, zarówno na poziomie lokalnym, jak i krajowym, rywalizując z innymi klubami szachowymi.

Klub ten skupia się również na promowaniu szachów wśród dzieci i młodzieży, organizując specjalne programy szkoleniowe i turnieje dla najmłodszych szachistów. KS Efektowni.pl prowadzi również szkolenia i treningi dla zawodników na różnym poziomie zaawansowania.

Członkowie klubu Efektowni.pl mają okazję uczestniczyć w spotkaniach z trenerami oraz z utytułowanymi szachistami, którzy dzielą się swoimi wskazówkami i radami. Ponadto, klub ten aktywnie współpracuje z innymi klubami szachowymi i organizacjami szachowymi na terenie Polski i za granicą.

W skład drużyny KS Efektowni.pl wchodzą utytułowani i doświadczeni szachiści, którzy osiągają sukcesy zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Klub ten jest znany z dobrej organizacji, wysokiej jakości szkolenia oraz zaangażowania w rozwijanie i promowanie szachów w regionie.

image