LKS Uran Łukowica

klub szachowy

brak opinii, możesz dodać pierwszą ocenę!

LKS Uran Łukowica to klub szachowy z siedzibą w Łukowicy, w województwie małopolskim. Klub ten działa od 2007 roku i skupia zarówno doświadczonych graczy, jak i początkujących miłośników szachów.

LKS Uran Łukowica oferuje swoim członkom wiele różnych aktywności związanych ze szachami, w tym organizację turniejów, szkoleń, treningów oraz udziału w rozgrywkach ligowych. Działają tu sekcje szachowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, a klub prowadzi również zajęcia szachowe w szkołach.

Klub ten jest znany z organizacji różnych imprez szachowych, w tym turniejów dla dzieci i młodzieży oraz turniejów międzynarodowych. LKS Uran Łukowica regularnie bierze udział w zawodach szachowych na różnych poziomach, osiągając wiele sukcesów na arenie krajowej i regionalnej.

W skład drużyny LKS Uran Łukowica wchodzą zarówno doświadczeni i utytułowani szachiści, jak i młodzi szachiści z dużym potencjałem. Drużyna ta regularnie bierze udział w różnych zawodach szachowych, osiągając wiele sukcesów na arenie krajowej i regionalnej.

image