GKS Szach-Mat Wiśniowa

klub szachowy

brak opinii, możesz dodać pierwszą ocenę!

GKS Szach-Mat Wiśniowa to klub szachowy z siedzibą w Wiśniowej, w Polsce. Klub ten został założony w 1973 roku i od tego czasu działa jako jeden z czołowych klubów szachowych w Polsce.

GKS Szach-Mat Wiśniowa oferuje swoim członkom wiele różnych aktywności związanych ze szachami, w tym organizację turniejów, szkoleń, treningów oraz udziału w rozgrywkach ligowych. Klub ten od lat aktywnie propaguje szachy w swojej okolicy, organizując turnieje szachowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także szkolenia dla początkujących i zaawansowanych szachistów.

GKS Szach-Mat Wiśniowa jest również znany z organizacji różnych turniejów szachowych, w tym turniejów międzynarodowych, takich jak np. Międzynarodowy Turniej Szachowy im. Andrzeja Matlaka. Klub ten jest także regularnym uczestnikiem rozgrywek szachowych na poziomie krajowym.

W skład drużyny GKS Szach-Mat Wiśniowa wchodzą zarówno doświadczeni i utytułowani szachiści, jak i młodzi szachiści z dużym potencjałem. Drużyna ta regularnie bierze udział w różnych zawodach szachowych, osiągając wiele sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej.

image