UKS REKORD Iwla

klub szachowy

brak opinii, możesz dodać pierwszą ocenę!

UKS REKORD Iwla to polski klub szachowy z siedzibą we wsi Iwla w województwie lubelskim, który został założony w 1998 roku. Klub skupia się na rozwijaniu umiejętności szachowych wśród dzieci i młodzieży, a jego członkowie regularnie biorą udział w turniejach szachowych na szczeblu lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim.

W swojej historii klub odniósł wiele sukcesów, w tym zdobycie drużynowych mistrzostw Polski w kategorii juniorów, a także wiele tytułów indywidualnych mistrzów i wicemistrzów Polski. Klub organizuje szkolenia i treningi szachowe dla swoich zawodników, a także obozy szkoleniowe, na których zawodnicy mają okazję doskonalić swoje umiejętności szachowe.

W klubie działa sekcja dla seniorów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności szachowe. W skład zarządu klubu wchodzą doświadczeni działacze szachowi, a trenerami klubu są wykwalifikowani trenerzy związani z klubem od wielu lat.

UKS REKORD Iwla to klub z tradycjami i znaną nazwą w polskim środowisku szachowym. Klub stawia na rozwój umiejętności szachowych u swoich członków i propagowanie tej pięknej gry wśród młodzieży. Jest to znany i ceniony klub, który regularnie odnosi sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej.

image