UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg

klub szachowy

brak opinii, możesz dodać pierwszą ocenę!

UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg to klub szachowy z siedzibą w Kołobrzegu, w województwie zachodniopomorskim. Klub został założony w 1974 roku.

UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg to klub szachowy z bogatą historią i tradycjami. W klubie działa wiele grup wiekowych, a trenerami są wykwalifikowani szkoleniowcy. W ramach zajęć szachowych oferowanych przez klub uczestnicy mają możliwość podnoszenia swoich umiejętności, uczestnictwa w treningach i turniejach szachowych, a także zdobywania doświadczenia poprzez współpracę z zawodnikami z innych klubów.

UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg ma na swoim koncie wiele sukcesów w rozgrywkach szachowych na szczeblu regionalnym i krajowym. W ciągu swojej historii klub wielokrotnie zdobywał medale i tytuły mistrzowskie na różnych turniejach i zawodach.

Klub jest także aktywny w społeczności lokalnej i organizuje różne akcje i inicjatywy, takie jak kampanie społeczne, zbiórki charytatywne czy turnieje szachowe dla mieszkańców Kołobrzegu i okolic. Współpracuje także z innymi klubami szachowymi i organizacjami szachowymi w regionie.

image