LZS Victoria Chróścice

klub szachowy

5.0/51 oceny

LZS Victoria Chróścice to klub szachowy z siedzibą w Chróścicach, w Polsce. Klub ten działa od 1986 roku i jest jednym z najbardziej znanych klubów szachowych w regionie.

LZS Victoria Chróścice oferuje swoim członkom wiele różnych aktywności związanych ze szachami, w tym organizację turniejów, szkoleń, treningów oraz udziału w rozgrywkach ligowych. Klub ten od lat aktywnie propaguje szachy w swojej okolicy, organizując turnieje szachowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także szkolenia dla początkujących i zaawansowanych szachistów.

Klub ten jest znany z wysokiej jakości szkolenia i zaangażowania w rozwijanie umiejętności szachowych swoich członków. Działają tu sekcje szachowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a klub współpracuje z wieloma szkołami, organizując zajęcia szachowe dla uczniów.

LZS Victoria Chróścice jest również znany z organizacji różnych turniejów szachowych, w tym turniejów międzynarodowych, takich jak np. Międzynarodowy Turniej Szachowy im. Krzysztofa Pydy. Klub ten jest także regularnym uczestnikiem rozgrywek szachowych na poziomie krajowym.

W skład drużyny LZS Victoria Chróścice wchodzą zarówno doświadczeni i utytułowani szachiści, jak i młodzi szachiści z dużym potencjałem. Drużyna ta regularnie bierze udział w różnych zawodach szachowych, osiągając wiele sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej.

1 ocena dla LZS Victoria Chróścice

image
powodzenia w 1 lidze !
5.0.0

ależ fajnie wyglądacie w tych koszulkach klubowych, powodzenia dla Pani i dla Panów w pierwszej lidze w Sypniewie, trzymam kciuki 🙂 🙂

image