KS GOK Dwie Wieże Brzeźno

klub szachowy

brak opinii, możesz dodać pierwszą ocenę!

KS GOK Dwie Wieże Brzeźno to klub szachowy z siedzibą w Brzeźnie, niewielkiej miejscowości w powiecie wejherowskim w województwie pomorskim. Klub ten działa przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Brzeźnie.

Drużyna KS GOK Dwie Wieże Brzeźno regularnie bierze udział w turniejach szachowych na szczeblu lokalnym i regionalnym. Klub ten ma na swoim koncie wiele sukcesów w rozgrywkach szachowych, zwłaszcza w kategoriach wiekowych dla dzieci i młodzieży.

W klubie szachowym KS GOK Dwie Wieże Brzeźno działa sekcja szachowa dla dzieci i młodzieży, która oferuje szkolenia i treningi szachowe dla początkujących i zaawansowanych szachistów. Sekcja ta ma na celu rozwijanie pasji i zainteresowań szachowych u dzieci i młodzieży oraz przygotowanie młodych talentów do startu w turniejach szachowych.

KS GOK Dwie Wieże Brzeźno jest również zaangażowany w organizację różnego rodzaju imprez i turniejów szachowych w swojej okolicy. W 2019 roku klub był jednym z organizatorów Mistrzostw Powiatu Wejherowskiego w Szachach.

Podsumowując, KS GOK Dwie Wieże Brzeźno to klub szachowy z siedzibą w Brzeźnie, który ma na swoim koncie wiele sukcesów w rozgrywkach szachowych na szczeblu lokalnym i regionalnym, zwłaszcza w kategoriach wiekowych dla dzieci i młodzieży. Klub ten oferuje treningi i szkolenia szachowe dla dzieci i młodzieży oraz angażuje się w organizację różnych imprez i turniejów szachowych w swojej okolicy.

image