KS Chess in Chrzanow

klub szachowy

brak opinii, możesz dodać pierwszą ocenę!

KS Chess in Chrzanow to klub szachowy z siedzibą w Chrzanowie, w województwie małopolskim. Klub ten został założony w 2016 roku i działa przy Miejskim Domu Kultury w Chrzanowie.

W klubie KS Chess in Chrzanow działa sekcja szachowa dla dzieci i młodzieży oraz sekcja dla dorosłych. Klub ten organizuje szkolenia oraz treningi szachowe, a także turnieje i zawody szachowe na różnych poziomach, zarówno dla początkujących, jak i dla bardziej doświadczonych szachistów. W klubie prowadzone są także zajęcia dla osób chcących nauczyć się gry w szachy.

KS Chess in Chrzanow jest znany z dobrej organizacji turniejów szachowych, a także z sukcesów swoich zawodników na arenie krajowej i regionalnej. Członkowie klubu regularnie uczestniczą w różnego rodzaju zawodach, a także organizują i współorganizują imprezy szachowe w Chrzanowie i okolicach.

Klub KS Chess in Chrzanow skupia zarówno doświadczonych szachistów, jak i osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z szachami. Celem klubu jest popularyzacja gry w szachy oraz rozwijanie umiejętności szachistów w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania.

image