GKSz Kornuty Gorlice

klub szachowy

brak opinii, możesz dodać pierwszą ocenę!

GKSz Kornuty Gorlice to klub szachowy z siedzibą w Gorlicach, w województwie małopolskim. Klub został założony w 1977 roku i od tamtej pory regularnie uczestniczy w rozgrywkach szachowych na szczeblu regionalnym i krajowym.

W klubie GKSz Kornuty Gorlice działają sekcje szachowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zawodnicy klubu regularnie uczestniczą w rozgrywkach drużynowych i indywidualnych na różnych poziomach, w tym w ligach szachowych i turniejach o zasięgu krajowym. Klub organizuje również własne turnieje i zawody szachowe, w tym międzynarodowe turnieje szachowe.

GKSz Kornuty Gorlice jest znany z regularnej organizacji imprez szachowych oraz z wysokiego poziomu sportowego swoich zawodników. W klubie szkolone są zarówno początkujący, jak i doświadczeni szachiści, a treningi prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską.

Celem klubu GKSz Kornuty Gorlice jest rozwijanie umiejętności szachowych swoich zawodników, popularyzacja gry w szachy wśród dzieci i młodzieży, a także propagowanie zdrowego stylu życia i kultury fizycznej poprzez uprawianie sportu.

image