MKS Polonia Przemyśl

klub szachowy

brak opinii, możesz dodać pierwszą ocenę!

LKSz GCKiP Czarna to klub szachowy z siedzibą w Czarnej, w województwie małopolskim. Klub został założony w 2007 roku i od tego czasu działa nieprzerwanie, promując szachy jako sport, formę rekreacji i nauki.

W klubie działa kilka sekcji szachowych, skupiających zawodników różnych kategorii wiekowych i poziomów zaawansowania. Klub regularnie organizuje turnieje szachowe, zarówno dla swoich zawodników, jak i dla szerszej społeczności. W 2017 roku klub wywalczył drużynowe mistrzostwo Polski juniorów do lat 16.

Zawodnicy MKS Polonia Przemyśl regularnie biorą udział w turniejach na szczeblu krajowym i międzynarodowym, a klub zdobył wiele tytułów i nagród. W 2016 roku drużyna seniorów zdobyła tytuł drużynowego wicemistrza Polski, a w 2019 roku zdobyła brązowy medal.

Klub MKS Polonia Przemyśl angażuje się również w działalność społeczną i kulturalną. Organizuje różne imprezy i turnieje szachowe, a także prowadzi akcje społeczne i charytatywne. Klub regularnie współpracuje z lokalnymi szkołami i instytucjami, a także bierze udział w różnych inicjatywach kulturalnych i sportowych w swoim regionie.

MKS Polonia Przemyśl jest klubem szachowym z bogatą historią i tradycjami, który od wielu lat odgrywa ważną rolę w polskim szachowym środowisku.

image