LKSz GCKiP Czarna

klub szachowy

brak opinii, możesz dodać pierwszą ocenę!

LKSz GCKiP Czarna to klub szachowy z siedzibą w Czarnej, w województwie małopolskim. Klub powstał w 2007 roku, a jego celem jest propagowanie szachów jako sportu, formy rekreacji i nauki.

Członkowie klubu regularnie biorą udział w turniejach szachowych na szczeblu krajowym i międzynarodowym. W ciągu swojej historii klub zdobył wiele nagród i tytułów, a jego zawodnicy zajmują czołowe miejsca w klasyfikacjach turniejowych. W 2017 roku klub wywalczył tytuł drużynowego mistrza Polski juniorów do lat 16.

LKSz GCKiP Czarna prowadzi szkolenia i treningi szachowe dla zawodników w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. W klubie działa sekcja dla dzieci i młodzieży, a także sekcja dla seniorów. Treningi są prowadzone przez doświadczonych trenerów, którzy kładą nacisk na rozwijanie umiejętności technicznych, taktycznych i psychologicznych.

Klub LKSz GCKiP Czarna angażuje się również w działalność społeczną i kulturalną. Organizuje wiele imprez i turniejów szachowych, a także prowadzi różne akcje społeczne i charytatywne. Klub aktywnie współpracuje z lokalnymi szkołami i instytucjami, a także bierze udział w różnych inicjatywach kulturalnych i sportowych w swoim regionie.

image