KS Olimpijczyk Kwakowo

klub szachowy

5.0/51 oceny

Klub Szachowy „Olimpijczyk” Kwakowo to klub szachowy z siedzibą w Kwakowie, w województwie pomorskim. Klub został założony w 2012 roku i od tego czasu rozwija się dynamicznie, skupiając zarówno młodych, jak i doświadczonych szachistów.

Klub prowadzi treningi szachowe dla dzieci i młodzieży w różnych kategoriach wiekowych, a także dla dorosłych szachistów. Celem klubu jest rozwijanie umiejętności szachowych, popularyzacja gry w szachy oraz kształtowanie postaw sportowych.

Klub Szachowy „Olimpijczyk” Kwakowo bierze udział w rozgrywkach szachowych na różnych szczeblach. W historii klubu można wyróżnić wiele sukcesów drużynowych i indywidualnych.

Klub jest również aktywny w dziedzinie działalności społecznej i charytatywnej. Współpracuje m.in. z lokalnymi szkołami, organizując turnieje szachowe dla uczniów oraz prowadząc zajęcia pozalekcyjne z szachów. Klub Szachowy „Olimpijczyk” Kwakowo organizuje również akcje charytatywne, m.in. coroczny turniej „Szachy dla hospicjum”, którego dochód jest przekazywany na cele charytatywne.

1 ocena dla KS Olimpijczyk Kwakowo

image
klub szachowy jak z Donalda
5.0.0

klub szachowy jak z Donalda! Mc Kwacz, a tak poważnie to pozdrawiamy ze Śląska

image