LKS Kańczuga

klub szachowy

brak opinii, możesz dodać pierwszą ocenę!

LKS Kańczuga to klub szachowy z siedzibą w Kańczudze, w województwie podkarpackim. Klub został założony w 2006 roku i od tego czasu działa nieprzerwanie, propagując szachy jako sport, formę rekreacji i nauki.

W klubie działają różne sekcje szachowe, skupiające zarówno dzieci i młodzież, jak i dorosłych zawodników. Klub regularnie organizuje turnieje szachowe, zarówno dla swoich zawodników, jak i dla szerszej społeczności, a także bierze udział w zawodach szachowych na szczeblu regionalnym i ogólnopolskim.

LKS Kańczuga to klub szachowy, który ma na swoim koncie wiele sukcesów w turniejach szachowych. Zawodnicy klubu regularnie zdobywają medale na zawodach krajowych i międzynarodowych, a drużyna klubu wielokrotnie reprezentowała Polskę na rozgrywkach europejskich. W 2017 roku drużyna klubu zdobyła drużynowe mistrzostwo Polski juniorów do lat 16.

LKS Kańczuga jest również aktywny w działalności społecznej i kulturalnej, organizując różne inicjatywy i imprezy dla mieszkańców regionu. Klub angażuje się w różne projekty charytatywne i społeczne, a także współpracuje z lokalnymi władzami i organizacjami, aby propagować szachy jako wartościowy sport.

Na stronie internetowej klubu można znaleźć więcej informacji na temat historii klubu, osiągnięć i składu drużyny, terminarza i wyników turniejów szachowych, aktualności dotyczących działalności klubu oraz kontakt do trenerów i działaczy klubowych.

image